Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Ford Bronco që i përkiste Kevin Hartit po del në ankand

Ford Bronco i vitit 1977, i cili u modifikua posaçërisht për aktorin dhe komikun amerikan Kevin Hart, do të shitet në ankand.

Bronco unik mundësohet nga një motor 5.0 litërsh V8 me shumëzues të sipërm dhe të poshtëm të marrjes çiftëzohet me një transmetim automatik me tre shpejtësi dhe transmetim Dana. Fuqia transmetohet në të katër rrotat, por nuk dihet saktësisht sa fuqi ka, por padyshim që është shumë më e fuqishme se standardi.

Bronco mori mashtrues MagnaFlow, filtra ajri K&N, një pezullim të modifikuar me funksion ngritës dhe amortizues King me susta të kuqe. Hart zgjodhi rrotat e karburantit 17 inç me goma 35 inç Nitto Trail Grappler M / T, ndërsa frenat Wilwood kujdesen për ndaljen, raporton motorauthority.

SUV gjithashtu ka modifikuar parakolpë me rripa të zinj, tërheqës rimorkio, çikrik WARN, drita LED, shenja Bronco Sport dhe trupi është pikturuar me të kuqe.

Brendësia është gjithashtu e azhurnuar, kryesisht e veshur me lëkurë të zezë me fije të zezë, dhe ka vende unike. Sistemi audio Kenwood me katër altoparlantë JL Audio dhe një nën-vufer 10 inç.

Postime të ngjashme

Studimi: Veturat elektrike janë shumë më miqësore me mjedisin sesa motorët me djegie

D V

Ford Mustang E-Mach në Librin e Rekordeve Guinness

D V

Ford tërhoqi 775 mijë vetura për shkak të një problemi në timon

D V

Dorëzohet kopja e fundit e Bugatti Divos – çmimi kap shifrat e pesë milionë eurove

D V

Volkswagen Atlas Cross Sport GT me mbi 300 kuaj/fuqi

D V

Çmimet e gomave po rriten, ato së shpejti mund të jenë shumë më të shtrenjta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...