Formacionet e mundshme: Atletico Madridi është nikoqir i Portos

Atletico Madridi është nikoqir i Portos për takimin që zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

 

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin “Wanda Metropolitano”.

Për këtë sfidë, Los Cholchoneros nuk do të mund të llogarisin në Stefan Savic që është i ndëshkuar me karton të kuq.

Foto: WhoScored/Prsc

Në anën tjetër, skuadra portugeze do të jetë pa dyshen si Agustin Marchesin dhe Marko Grujic, që janë të lënduar.

Formacioni i mundshëm i Atletico Madridit: Oblak, Felipe, Hermoso, Carrasco, Lemar, Llorente, Koke, Trippier, Griezmann, Suarez.

Formacioni i mundshëm i Portos: Costa, Marcano, Pepe, Mbemba, Mario, Otavio, Uribe, Olivieira, Diaz, Martinez, Taremi. /Telegrafi/

Foto: WhoScored/Prsc

Related posts

Guardiola dëshiron transferimin e Kalvin Phillips

D V

Chelsea po përgatit ofertë për Haalandin

Z H

Kane: Të humbësh në finale është ndjenja më e keqe në botë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com