Formacionet zyrtare, Drita – Feyenoord: Nuhiu nuk ndryshon

Drita do të përballet me Feyenoordin në stadiumin “Fadil Vokrri”  nga ora 21:00.

 

Ky do të jetë takimi i parë, ndërsa pas një jave do të jetë takimi i dytë në “De Kuip” ku pritet të kuptohet epilogu pas dy ndeshjeve.

Ardian Nuhiu nuk ka ndryshuar asgjë nga ndeshjet e kaluara me Deçiçin duke iu besuar të njëjtëve futbollistë.

Në sulm do të jetën Astrit Fazliu, Arbnor Muja, Almir Ajzeraj dhe Marko Simonovski.

Te Feyenoord do të luajën emra si Sinisterra, Bonnis dhe Linssen.


Formacionet zyrtare

Drita: Maloku, Limani, Jamal, Cuculi, Blakçori, Vuçaj, Jashari, Ajzeraj, Muja, Fazliu, Simonovski.

Feyenoord: Bijow, Pedersen, Fer, Senesi, Malacia, Kokcu, Toornasa, Til, Linssen, Bannis, Sinisterra.

Related posts

Montella: Locatelli në Juventus mund të përmirësohet akoma

Z H

Fjalët e para të Xherdan Shaqirit si lojtar i Lyonit

Redaksia

UEFA me dorë të hekurt ndaj Hungarisë për shkak të sjelljeve të tifozëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com