Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Cluj

Roma do të luaj ndeshjen e dytë radhazi në Olimpico dhe të tretën në Ligën e Evropës.

Gjiganti italian është nikoqir i skuadrës rumune CFR Cluj në kuadër të xhiros së tretë në Ligën e Evropës.

Giallorosët pas dy ndeshjeve kanë marrë katër pikë, derisa synojnë maksimumin ndaj Cluj.

Në anën tjetër edhe skuadra rumune ka pikë të njëjta si Roma dhe kërkon të mos mposhtet në Olimpico.

Tanimë dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë sfidë.

Formacionet zyrtare:

Roma: Lopez, Fazio, Ibanez, Kumbulla, Peres, Spinazzola, Veretout, Cristante, Villar, Mkhitaryan, Mayoral.

CFR Cluj: Balgraden, Susic, Manea, Ciobotariu, Camora, Hoban, Deac, Itu, Djkovic, Rondon, Debeljuh.

Postime të ngjashme

NBA nuk gjen paqe

Z H

Fernandes i vendos një kusht interesant Unitedit për të nënshkruar kontratën e re

Z H

Perezi e tall keq Jurgen Kloppin

Z H

Arsenali me telashe

Z H

Modriç zgjatë kontratën me Real Madrid

Z H

Perez: I pamundur transferimi i Mbappes e Haalandit pa Superligën Evropiane

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...