Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Formacionet zyrtare: Spanjë – Suedi

Sonte (e hënë) do të zhvillohet ndeshja interesante mes Kombëtares së Spanjës dhe Kombëtares së Suedisë.

Dy skuadrat duan të nisin rrugëtimin në “Euro 2020” në mënyrë më të mirë, andaj duan vetëm fitore.

Postime të ngjashme

Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje: Atletja i çudit të gjithë në Tokio 2020

D V

Përfundon gara për notaren e Shqipërisë, renditet e 42-ta

D V

Biles tërhiqet edhe nga dy gara në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”

D V

Mourinho kritikon lojtarët: Luajnë Fortnite gjithë natën, është një marrëzi

D V

Mkhitaryan: Kush dëshiron Scudetton duhet të mbarojë punë me Romën

D V

Milani përgatitë ofertë për Iscon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...