Forumi i gruas BDI-Çair: Fuqishëm, bindshëm dhe furishëm shkojmë në fitore të sigurtë të Visar Ganiut!

Shkup, 14 tetor – Nën organizim të grave nga KV “Fushë Tophanë” dhe “Skender Metallari” nga Forumi Gruas- Dega Çair, u zhvillua lojë miqësore në volejboll.

 

Gratë po tregojnë çdo ditë se janë të zonja dhe të barabarta me burrat dhe dijnë të zhvillojnë garë në çdo fushë të jetës shoqërore me rezultat 8 me 2.
Ne jemi forca e pashterrshme dhe e çdo fitoreje e që kësaj radhe do të jetë e madhe dhe padiskutim në raund të parë.
Energji, pozitivitet ,fer- play dhe goditje fitore-prurëse këto janë gjuha jonë e veprimit dhe garës.

Fitues nga kjo ndeshje dhe e garës me 17 tetor është BDI dhe VISAR GANIU.
Fuqishëm, bindshëm dhe furishëm shkojmë në FITORE TË SIGURTË 

Related posts

Ja cilat janë 12 premtimet me të cilat Vullnet Murseli synon ta fitoj Tetovën

D V

Mickoski: Zgjedhjet lokale janë shansi i fundit për ndryshime dhe një të nesërme më të mirë

D V

Aleanca për shqiptarët akuzon për fushatë negative nga partitë në pushtet kundër opozitës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More