Agjencia Zhurnal.mk

Foshnja gjendet e gjallë brenda qeses plastike

Policia në Xhorxhia, SHBA, po përpiqet të identifikojë një vajzë të vogël që u gjet në një qese plastike pasi banorët dëgjuan disa të qara .

Vajza, e njohur tani si “Baby India”, është aktualisht në kujdesin e shërbimeve sociale.

Zyra e Sherif Qarkut Forsyth po përpiqet ta identifikojë fëmijën ndërsa kjo video ku duket vajza sesi rri në qese dhe banorët e zonës përpiqen ta ndihmojnë ka prekur të gjithë ata që e kanë parë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...