Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

FOTO/ Artan Grubi “ushqehet” me paratë e qytetarëve, paguan dreka me paratë e ministrisë!

Shkup, 23 nëntor, zhurnal.mk – Ministria për Sistem Politik dhe Marëdhënije në mes Bashkësive e cila udhëhiqet nga ministri Artan Grubi për një ditë dy herë ka ndarë (harxhuar) mjete të ministrisë në një nga loklaet e njohura në Shkup, emri itë cilit për redaksinë e News33 është i njohur.

Se dikasteri i Grubit ka harxhuar mjete në atë restorant, News33 e dëshmon nëpërmes fotografive të siguruara nga rrjetet për financa të hapura.

Ajo që mbetet enigmë është se sa para ka harxhuar Ministria në këtë lokal.

News33, ka dërguar pyetje deri tek MPSB lidhur me këtë por përgjigje ende nuk kanë marrë.

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...