Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Korçë-Devoll,tek kryqëzimi i fshatit Tren.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se janë përplasur një ambulancë me një mjet tip Benz.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se në ambulancë ka qenë  një i sëmurë që po transportohej në spital ndërkohe ashtu siç raportojnë burime nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

I sëmuri është siguruar të dërgohet me një ambulancë tjetër në spital dhe për këtë shkak në vendngjarje përveç policisë është edhe një ambulancë që do të transportojë të sëmurin.

Policia ndërkohë po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.

Postime të ngjashme

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...