Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Fotografi artistike me perëndimin e diellit

Zhurnal Ads

Një fotograf kreativ nga India ka arritur të realizojë një sërë imazhesh artistike, duke përdorur kështu momentin e perëndimit të diellit.

Sulabh Lamba, 21-vjeç nga Rewari, India, i realizoi fotot në Goliaka, ku ky fotograf i ri ka më shumë se 20 mijë ndjekës në Instagram, transmeton Telegrafi.

Imazhet e tij janë shpërndarë në masë të madhe dhe shumë prej tyre janë bërë virale, se për çfarë bëhet fjalë shikoni fotografitë e publikuara më poshtë.

Në shikim të parë ato duken sikur janë edituar me efekte speciale, por në fakt janë të vërteta dhe për t’i realizuar është dashur mund të durim.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shpërthimi vullkanik që zhduku çdo gjallesë

admin

Banorët shpëtojnë tre elefantë që ishin bllokuar në moçal

S.B.

Zbulohet një nga planetët “më ekstreme”

admin

Pas një mijë vjetëve, fshati austriak me emrin ‘F…’ do të riemërtohet

S.B.

Krijohet maska që vret koronavirusin, del së shpejti në qarkullim, çmimi i saj

T E

Çifti në Malajzi organizon dasmë me 10 mijë dasmorë të cilët qëndruan nëpër vetura

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...