Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

Ajo aktualisht është në Sydney, e zënë me projekte të reja pune.

Rita Ora shfaqi fizikun e saj të bujshëm në një paraqitje me bikini të lëkurës së gjarprit të shtunën ndërsa zbuloi ‘disponimet’ e saj të ndryshme në një seri fotografish të publikuara në Instagram.

Këngëtarja 30 vjeçare, u sigurua të përfshinte një fotografi të adhurueshme nga fëmijëria e saj, ku shquhej si një kaçurrele ngjyrë çokollate, shkruan DailyMail.

Në një foto tjetër, ajo zbuloi profilin e saj anësor ndërsa po merrte një pamje dramatike të makijazhit. Lexo po ashtu:

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

Rita duket se ishte në skenë për fotografinë e improvizuar, ndërsa ishte ulur në një makinë retro ngjyrë rozë para se të hidhej për të zbuluar veshjen e saj të plotë.

Ajo vuri në pah figurën e saj të mprehtë në pantallona PVC me një rrip të mbushur me thumba në bel.

Ylli i muzikës pop mbylli derën e makinës në fotografi përpara se të ndante me ndjekësit edhe një ‘selfie’.

Interpretuesja e hitit “Hot Right Now“ shfaqi sensin e saj eklektik të stilit ndërsa u shfaq pa sytjena në një xhaketë sportive me shirita, të cilën ajo e kombinoi me pantallona të ngjashme.

Ajo e kompletoi pamjen me një kapelë bejsbolli teksa kishte vënë disa bizhuteri ari, duke dekoruar kyçet, qafën dhe gishtat e saj.

Në fotografinë e fundit të këtyre serive në Instagram, Rita shfaqi bukurinë e saj natyrale ndërsa pozoi pa makijazh.

Muajin e kaluar, këngëtarja e hitit “Lonely Together” zbuloi se sa e lumtur ishte që u bashkua me panelin e jurisë në “The Voice Australia”, pjesë e të cilit janë edhe emrat tjerë të njohur si: Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Guy Sebastian.

“Unë jam vërtet mirënjohëse që jam ftuar këtu për të qenë pjesë e ‘The Voice’ këtë vit”, tha ajo për The Daily Telegraph.

“Mezi pres të jem në gjendje të mentoroj talentin mahnitës këtu. Australia është shtëpia e disa muzikantëve dhe partnerëve të mi të preferuar që kam pasur ndonjëherë kënaqësinë të punoja”, shtoi ajo.

Rita Ora ka qenë më parë anëtare e jurisë në versionin britanik të “The Voice” në vitin 2015, ndërsa gjithashtu mori përsipër rolet e gjykimit në spektaklet “X Factor” dhe “The Masked Singer”. /Telegrafi/

Linku: https://telegrafi.com/fotografi-bikini-dhe-kujtime-nga-femijeria-rita-ora-mahnit-nje-seri-imazhesh-te-publikuara-se-fundmi-ne-instagram/

Postime të ngjashme

Jennifer Lawrence e entuziazmuar me rikthimin e “Beniferit”

S.B.

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

S.B.

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

S.B.

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

S.B.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit

S.B.

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...