Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

JLo po shijon ribashkimin me ish të dashurin e saj Ben Affleck.

Çifti i ribashkuar Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fotografuan duke u puthur për herë të parë që nga ringjallja e romancës së tyre në fillim të këtij viti, shkruan Page Six.

Lopez, 51, dhe Affleck, 48, u shfaqën të çmendur për njëri-tjetrin gjatë një darke me avull, të rëndë dhe të butë në Nobu në Malibu të dielën.

Megjithëse na u tha se u bashkuan me familjen e këngëtarit “Let’s Get Loud” për 50 vjetorin e lindjes së motrës së saj Linda, flakët përsëri u dukën se kishin sytë vetëm për njëri-tjetrin.

Në një foto, Lopez mund të shihet duke tërhequr Afleckin nga afër ndërsa ajo ngjitet në shpatullën e tij dhe ai lëviz për një puthje të ëmbël.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...