Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Framing Britney”: Regjisorja thotë që ka “provuar gjithçka” që ta bëjë Britneyn të marrë pjesë

Britney Spears nuk ka marrë pjesë në dokumentarin e saj të ‘zhurmshëm’ i cili flet për jetën e saj, por për regjisoren ky ishte problemi.

“Është një konflikt etik i madh për mua që të bëjë një film ku personi kryesor nuk merr pjesë,” ka thënë Samantha Stark, regjisorja e “Framing Britney Spears”, transmeton CNN.

Ajo ka thënë se kishte menduar gjatë gjithë kohës për filmin dhe se ishte shumë sfidues. “Besoj që doja t’i thosha asaj ‘më thirr dua ta dëgjoj historinë nga ti,’ ” ka thënë Stark.

Regjisorja kishte thënë se thjesht kontaktonte me personin kryesor të filmit, por jo edhe këtë herë.

“Kemi shkuar në vende të pazakonshme, për të takuar njerëz që njihnin atë ose njerëz që njihnin Britneyn,” ka thënë regjisorja për Entertainment Tonight.

Ajo kishte provuar edhe t’i dërgonte mesazhe direkt por pa ndonjë sukses.

Dokumentari, i fundit në serinë “The New York Times Presents”, futet brenda jetës së Spears, e cila ka babanë e saj, Jamie Spears, duke mbikëqyrur financat e saj dhe lëvizjen #FreeBritney që ka shkaktuar situata.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...