Bota

Franca raporton mbi 49 mijë raste të reja me Covid-19 në 24 orë

Situata e koronavirusit paraqitet serioze edhe në Francë. Gjatë 24 orëve të fundit autoritetet shëndetësore kanë raportuar 49,215 raste të reja me koronavirusi.

Numri i përgjithshëm i rasteve që nga fillimi i pandemisë ka arritur në 1,331,984.

Ministria e Shëndetësisë raportoi 256 viktima.

Gjithashtu edhe Kanadaja ka regjistruar shifra të larta të viktimave.

Gjatë 24 orëve janë shënuar 10,074 viktima dhe 228,542 raste të reja.

Postime të ngjashme

Liderët e BE-së diskutojnë për krizën në Mesdhe

admin

Presidenti Erdogan i drejtohet me tone të ashpra BE-së: Fundin tuaj do ta sjellin tensionet në Mesdhe

admin

Franca dhe Gjermania përgatiten për ashpërsim të masave të kufizimit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...