FRI dekoroi më të mirët me rastin e Vitit të Ri Islam, Ganiu: kënaqësi të jem pjesë e këtij organizimi aq i veçantë

Shkup, 5 tetor – Si gjithmonë edhe sonte në manifestim tradicional nga Forumi RInor Islam me rastin e Vitit të Ri Hixhri 1443, në dekorimin e nxënësve, studentëve dhe personaliteteve më të dalluar, mori pjesë edhe kreu i komunës së Çairit Visar Ganiu i cili në një status të tij ka bërë të ditur se komuna Çair ka mbështetur dhe do vazhdojë të mbështes këtë ngjarje të rëndësishme, përcjell Zhurnal.mk

Ganiu në statusin e tij shkroi.

“Dekorimi i nxënësve, studentëve dhe personaliteteve më të dalluar – manifestim tradicional nga Forumi RInor Islam me rastin e Vitit të Ri Hixhri 1443. Si gjithmonë ishte kënaqësi të jem pjesë e këtij organizimi aq i veçantë.

Komuna Çair ka mbështetur dhe do vazhdojë të mbështes këtë ngjarje të rëndësishme. Suksese të mëtutjeshme të gjithë të përzgjedhurve!”., përcjell Zhurnal.mk

Dekorimi i nxënësve, studentëve dhe personaliteteve më të dalluar – manifestim tradicional nga Forumi RInor Islam me…

Posted by Visar Ganiu on Tuesday, October 5, 2021

Related posts

Sanksionohen 261 shoferë për vozitje të shpejtë

Redaksia

Përdoruesit e rrugës “Serava” sot pa ujë

Redaksia

Editorial / A ka rrezik nga ndikimi rus dhe si të veprojë BE-ja!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More