Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Frikë edhe tek kafshët në kopshtin zoologjik në Shkup pas tërmetit të sotëm

Shkup, 11 nëntor, zhurnal.mk – Tërmeti i fuqishëm, i cili u regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka shkaktuar frikë edhe tek kafshët në kopshtin zoologjik në Shkup.

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video në të cilën dëgjohen zërat e kafshëve në kopsht.

Ndryshe, tërmeti u regjistrua në pjesën perëndimore të Maqedonisë, ndërsa ka qenë me fuqi prej pesë shkallëve Rihter.

Deri tani nuk janë raportuar dëme.

Postime të ngjashme

Isaki: Miqësia ndërmjet Maqedonisë dhe Kroacisë vazhdimisht po mbindërtohet

R Zh

Mos figurimi i bullgarëve në regjistrim, shkas për bllokimin e Maqedonisë në rrugën drejt BE-së!?

Z H

Rruga Krupishtë-Koçan pritet të jetë gati deri në dhjetor të këtij viti

R Zh

Gjykata Kushtetuese më 18 mars do të mbajë seancë për kushtetutshmërinë e ligjit për gjuhë

R Zh

Zaev: Marrja e shtetësisë me tre dëshmitarë, e papranueshme

Z H

Zaev e Pendarovski reagojnë ndaj kërkesave të presidentit bullgar Radev

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...