Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Frizura e Sean Penn në ‘Golden Globes 2021’ bëhet virale në rrjete sociale

Frizura e Sean Penn është bërë edhe një herë virale pas paraqitjes në ‘Golden Globes’ të së dielës.

Aktori 60 vjeçar u shfaq gjatë ceremonisë së dhënies prestigjioze për të diskutuar punën që po bëhet për të luftuar pandeminë nga CORE – organizata humanitare e themeluar nga Penn.

Fansat e ndjekësit nuk mund të mos komentonin për modelin e flokëve të aktorit në Twitter.

“Unë jam një fans i Sean Penn por jo edhe adhurues i modelit të flokëve”, tha një person.

“Ju lutemi jepni një glob të artë kujtdo që e lë Sean Penn të duket kështu në një televizion kombëtar”, shtoi edhe një tjetër .

Ndërkohë një tjetër tha, “Sean Penn mund të kujdeset më pak për mendimin e dikujt mbi flokët e tij. Kjo është ajo që e bën atë kaq unik”.

Në fund të vitit të kaluar, fansat gjithashtu reaguan për një paraqitje të Penn në një dalje televizive në ‘Morning Joe’, për stilin e çuditshëm të tij.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...