Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Frymëzim apo kopjim përformanca e Jennifer Lopez në “American Music Awards”?!

Jennifer Lopez i vuri “flakën” skenës në “American Music Awards” me performancën e saj me hitin e saj që e ka në bashkëpunim me Maluma, “Lonely”.

Pavarësisht se të gjithë e konsideruan si mjaft sensuale performancën e artistes, shumë i janë kthyer edhe kundër duke pretenduar se ajo ka kopjuar Beyonce.

Duke nisur nga veshja, tek dritat e deri tek performanca me karrige, këto ishin disa nga shenjat që fansat i bënë të dyshonin se Jennifer ka kopjuar performancën që Beyonce ka pasur në “Grammys” në vitin 2014-të. Jennifer kishte veshur një kostum trupi të zi, shumë i ngjashëm me atë që Beyonce kishte veshur kur këndoi “Drunk in love” në Grammys.

Të dyja i kishin flokët e lagura dhe kanë kërcyer në skenë me një karrige.

Reagimet në rrjete sociale kanë qenë të shumta dhe njerëzit janë ndarë në dy “grupe”, ka nga ata që mendojnë se ajo ka kopjuar Beyonce, ndërsa të tjerë thonë se thjesht është frymëzuar prej saj.

Deri më tani nuk ka pasur asjë lloj reagimi nga Jennifer e aq më pak nga Beyonce.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...