Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fundjavën e fundit të janarit – Zbritje të zbritjeve në Bonatti

Janari di të jetë i gjatë dhe i mundimshëm dhe kur kërkoni arsye për t’u gëzuar apo disponuar – Bonatti është lokacioni juaj.

Po vijojnë zbritjet sezonale dimërore dhe çmimet janë zvogëluar deri në -50%.

Përderisa koha ua vret dëshirën për të dalë nga shtëpia – ne ua sjellim porosinë deri në adresën e shtëpisë. Vetëm duhet ta zgjedhni dhe ta porosisni modelin në web shitoren – www.bonatti.mk

Zgjedhja është e madhe, por nxitoni, sepse numrat po harxhohen shpejtë.

Nëse vendoni të na vizitoni gjatë fundjavës së fundit të janarit, nga data 29 deri në 31 (nga e premtja deri të dielën), do të fitoni -20% zbritje të çmimeve tani më të zbritura.

Ky është një katalog i shkrutër nga përzgjedhja me të cilën do t’ju mirëpresim:

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...