Kosovë Kronika

Fushë Kosovë: Burri sulmon fizikisht gruan

Zhurnal Ads

Në Fushë Kosovë rreth orës 16:30 ka ndodhur një rast i dhunës në familje.

Pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht gruaja nga bashkëshorti i saj.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor për shkak të lëndimeve që ka marrë, njofton Insajderi.

Policia e Kosovës njofton se i dyshuari gjendet ne arrati.

Ndërsa, ky rast i dhunës në familje është duke u hetuar nga organet kompetente.

Postime të ngjashme

Shala: Marrëveshja e Uashingtonit është në të mirë të zgjidhjes së çështjes së të zhdukurve

D XH

Osmani reagon ndaj deklaratës së Lajçakut: Është shqetësuese dhe nuk ka të bëjë me realitetin

admin

PDK kërkon shkarkimin e dy ministrave të Qeverisë Hoti

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...