Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Fushë Kosovë, policia shpëton një fëmijë 4-vjeçar që ishte mbyllur vetëm brenda një banese

Policia e Kosovës ka arritur ta nxjerr një fëmijë 4-vjeçar nga banesa në të cilën ishte mbyllur vetëm.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Theranda” në Fushë Kosovë rreth orës 17:20.

Këtë për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Bajram Krasniqi.

“Më 05.09.2020, rreth orës 17:20, policia është njoftuar i se në rrugën ‘Theranda’ në Fushë Kosovë, një fëmijë (rreth 4 vjeç) kishte dal në dritare të banesës në katin e parë. Njësiti policor në bashkëpunim me qytetarë kanë siguruar një shkallë përmes së cilës policia ka arritur tek fëmija. Fëmija ishte i vetëm në banesë. Policia po merret me rastin”.

Postime të ngjashme

Policia me masa të ashpra për të parandaluar përhapjen e pandemisë

N E

Vjosa Osmani për ‘The Irish Times’: Kosova synon të padisë Serbinë për gjenocid

N E

BE: Dialogu duhet të jetë prioriteti më i rëndësishëm i Kosovës

N E

14 të vdekur nga coronavirusi dhe 701 raste pozitive për 24 orë

S.B.

Kosnett dhe ministri Mehaj: Të intensifikohet bashkëpunimi në mes dy vendeve në fushën e sigurisë dhe mbrojtjes

S.B.

Kurti ua shpalos programin shefave të BE-së, Szunyog: Do ta përkrahim qeverinë në rrugën drejt Bashkimit Evropian

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...