Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fustani i Jill Biden dedikim i veçantë për Jackie Kennedy e Hillary Clinton

Në fjalimin e fitores të Joe Biden, bashkëshortja e tij Jill shkëlqeu me fustanin e saj me lule.

Fustani i saj u konsiderua nëpër media si një nderim për Jackie Kennedy dhe Hillary Clinton.

Teksa qëndronte pranë fituesit të garës presidenciale në SHBA, bashkëshortit Joe Biden, Jill u shfaq e veshur me një fustan asimetrik “Oscar de la Renta”, me lule të qëndisura shoqëruar me një maskë të zezë.

De la Renta dizajnoi fustanin ikonik në ngjyrë pjeshke që Jackie Kennedy veshi gjatë një vizite shtetërore në Indi.

Gjithashtu dizajnoi gjithashtu edhe dy fustanet që veshi në ceremoninë e përurimit Hillary Clinton. Gjatë fjalës së tij, Joe Biden tregoi se sa e rëndësishme ishte ajo për jetën dhe karrierën e tij.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...