Agjencia Zhurnal.mk

G-Power ofron versionin e vet të BMW Z4 me 500 kuajfuqi

Kompania e njohur gjermane G-Power është duke ofruar versionin e vet të modelit Z4 të BMW-së dhe atë për klientët të cilëve Z4 M40i standard me 340 kuajfuqi nuk u doket mjaft i fuqishëm.

G-Power këtë Z4 e ka përforcuar në 500 kuajfuqi dhe tani ky kabrio shpejtësinë nga 0 deri në 100 kilometra në orë e arrin më shpejtë (G-Power nuk e ka zbuluar për sa shpejt) dhe atë maksimale deri në 300 km/h, transmeton Koha.net.
Gjithashtu, G-Power për këtë BMW Z4 ka zgjedhur softuerin “V3” që kushton 1.950 euro, turbo-mbushësin e ri që kushton 3.450 euro, “Inter Cooler” më të madh që kushton 1.750 euro, si dhe sistemin sportiv të shkarkimit të gazrave me çmim prej 1.950 euro.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...