Agjencia Zhurnal.mk

Gabim katastrofal i Mustafit, Chelsea kalon në epërsi

Chelsea ka kaluar në epërsi kundër Arsenalit në minutën e 28-të

Ishte një gabim katastrofal i Shkodran Mustafit, i cili bëri një asist për sulmuesin e Chelsea Abraham. Ky e kaloi portierin Leno por në të shkaktoi faul David Luiz që u ndëshkua me karton të kuq dhe u akordua penallti për Chelsean.

Nga pika e bardhë tregohet i saktë mesfushori italian, Jorginho.

VIDEO

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...