Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Galaxy Z Fold 3 mund të ketë tre ekrane

Galaxy Z Fold 3 mund të shfaqë jo më pak se tre ekrane të veçanta, pasi Samsung duket se është duke i shtuar një tjetër ekran.

Duket se tashmë kompania po punon për një telefon inteligjent me tre ekrane, dhe pritet të quhet Galaxy Z Fold 3, transmeton Telegrafi.

Lloji i teknologjisë së ekranit të parashikuar për konceptin duket se sillet rreth efikasitetit të baterisë.

Duke pasur parasysh mënyrën se si Samsung po i ‘mbaron’ mënyrat delikate të lakimit të ekraneve për vite me radhë, duket e besueshme se mund të jemi duke parë një evolucion të ekraneve të saj të lakuar të telefonave inteligjent.

Tashmë ne mund të shohim telefona inteligjentë me ekrane të ndryshme, sepse duket se ne po i shterojmë mundësitë që i kemi tash në dispozicion, dhe po shkojmë drejtë telefonave të zgjuar me më shumë ekrane dhe forma nga më të ndryshmet.

Postime të ngjashme

Krijuesi i McAfee ndalohet në Spanjë, mund të ekstradohet në SHBA

S.B.

20 mijë organizata amerikane në cak të hakerëve kinezë

S.B.

Ashtu si nga “Mad Max”, skena që përshkruan kohën e sotme

S.B.

Studimi tregon për të metat në Alexa që mund të zbulojnë informacione të rëndësishme

S.B.

Kritikohet Facebooku se ndihmoi shitjen e zonave të mbrojtura në Amazonë

S.B.

AMD lëshon kartën e re grafike RX 6700 XT për të luajtur në 1440p

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...