Agjencia Zhurnal.mk

Gani Geci flet pas ofertës që i bëri Anton Quni VV-së

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, ka mbështetur propozimin e Anton Qunit, për mundësinë e dytë të koalicionit.

Ai ka thënë se kjo ofertë është një ofertë e mirë dhe shqiptare.

“Oferta e Anton Qunit është ofertë shqiptare dhe oferta më e mirë në këtë kohë të koronavirusit.”

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...