Agjencia Zhurnal.mk

Ganimete Abazi bëhet me veturë të re

Këngëtarja Ganimete Abazi e ka blerë një veturë të re.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ganimete Abazi e ka blerë një makinë të re e cila është e tipit ‘Volkswagen’ , shkruan lajmi.net.Këtë e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, e më pas kolegia e tij Violeta Kajtazi e ka publikuar një foto të Ganes pranë veturës dhe e ka uruar atë.

“E gëzofsh zemër”, ka shkruar Violeta Kajtazi pranë postimit të fotos së Ganimete Abazit pranë veturës së re.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...