Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Ganimete Musliu: Nëna më la foshnje, jam rritur nga motrat

Ganimete Musliu ka qenë e ftuar në emisionin Prive.

Ajo ka folur edhe për një mungesë të madhe që e ka ndjerë gjatë gjithë jetës.

Fjala është për nënën e saj që ka vdekur kur Ganimetja ishte një foshnjë.

“Nëna më la kur isha shumë e vogël, për mua janë kujdesur dhe më kanë rritur motrat”, zbuloi ndër tjera ajo.

Postime të ngjashme

Kosova përkujton Epopenë e UÇK-së pa ish-komandantët që janë në Hagë

S.B.

Kategorizimi i ri i komunave, 14 në zonën e kuqe

S.B.

Partitë pa qëndrim për zgjedhjen e presidentit

S.B.

Arrestimi i 8 zyrtarëve, Mehmeti: Jemi të përkushtuar për zbatim të ligjit dhe integritet të Policisë

S.B.

Prokurori i Shtetit për arrestimet e zyrtarëve policorë thotë se hetimet kanë filluar që një vit

S.B.

Ministria e Infrastrukturës do të financojë asfaltimin e rrugës në Fushë Kosovë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...