Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ganiu: Asfaltimin dhe sanimin e rrugëve në territorin e Çairit nuk po e ndalojmë (FOTO)

Shkup, 19 maj, Zhurnal.mk – Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu njofton se vijon asfaltimi dhe sanimi e rrugëve në territorin e komunës, shkruan Aktuale.mk

Ekipet tona të punës u përkujdesën sot për sanimin dhe asfaltimin e rrugës “Pere Toshev” në lagjen Seravë. Aktivitetet për përmirësimin e infrastrukturës rrugore janë prioriteti ynë dhe në ditët në vijim janë paraparë edhe intervenime për sanimin e më tepër rrugëve, atje ku për këtë ka nevojë-thotë Ganiu.

Postime të ngjashme

Pozicioni bullgar ndaj Maqedonisë së Veriut mbetet i pandryshuar, Sofja është e hapur për dialog

Dafina Vidishiqi

Carovska: Nëse nuk investoni në arsim, keni harruar të investoni në të ardhmen

Dafina Vidishiqi

Maqedonia e Veriut përballet me mungesë të vaksinave

Dafina Vidishiqi

BFI: As këtë vit nuk mund të kryhet haxhi

Dafina Vidishiqi

Destani: Roli dhe kontributi i diasporës shqiptare ka qenë dhe vazhdon të jetë i jashtëzakonshëm

Dafina Vidishiqi

MSHIA Maqedoni: Dokumentet e Draft-planit aksional të Strategjisë Nacional janë vendosur në ENER

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...