Ganiu e Mexhiti në takim me banorët e lagjes së Gazi Babës

Shkup, 10 tetor – Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu së bashku me kryetarin e degës Izet Mexhiti sot kanë takuar banorët banorët e k.v. Liria që përfshin disa pjesë të lagjes së Gazi Babës. Në këtë takim Ganiu shpalosi planet për mandatin e ardhshëm.

Postimi i plotë:

Bashke me Izetin, kryetar i degës dhe deputet i zonës takuam aktivin dhe banoret e k.v. Liria qe kap disa pjese te lagjes se Gazi Babës.

Kemi edhe shumëçka për të realizuar – projektet tona dukshëm do te përmirësojnë jetën e banorëve të Gazi Babës:

– Zgjerimi i bulevardit Cvetan Dimov
– Rruge njekaheshe në Gazi Babe
– Urbanizim i Gazi Babës për të rritur dukshëm hapësirat me gjelbërimë

Related posts

Demanton Kostov të jetë ministër i ardhshëm i shëndetësisë, “Ende kemi MSH-së, dhe ai është Venko Filipçe”

Redaksia

Biber: Porositë e Merkelit për Maqedoninë e Veriut tregojnë ndikimin gjerman mbi zgjerimin

D V

Analizë: Kushdo që të fitojë në zgjedhjet në Bullgari, Maqedonia të mos shpresojë kot për negociata !?

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More