Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ganiu: Qytetarët e Çairit i kanë 40 milionë denarë borxh komunës

Shkup, 12 tetor – Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu në emisionin Click Plus në TV21, tha se mbi 40 milionë denarë qytetarët kanë borxh ndaj komunës.

“Ne u kemi borxhe institucioneve por nga ana tjetër të njëjtën kanë edhe qytetarët për çështje legalizimi. Përllogaritjen e fundit që e kemi bërë me stafin e financave ka dal që mbi 40 milionë denarë qytetarët tonë kanë borxh ndaj komunës”, tha Visar Ganiu në emisionin Click Plus.

https://www.facebook.com/watch/?t=0&v=2806056096295809

Postime të ngjashme

Opozita kritikon Bujar Osmanin për diplomacinë ekonomike të Maqedonisë së Veriut

R Zh

Reklamat e qeverisë vënë në pikëpyetje lirinë e shprehjes

R Zh

Prof.dr. Vetoni Latifi sjell librin e tij më të ri mbi Marrëdhëniet Ndërkombëtare

R Zh

Në kërkim të pronarëve të vërtetë të kompanive

T E

Zhurnal mëson / Anketës së Grubit dhe Osmanit e shpalosur në mbledhjen e fundit të kryesisë së BDI-së si në kohën e Enver Hoxhës, diktatorit! Pakënaqësia vazhdon…

R Zh

10 të vdekur, 333 raste të reja dhe 268 të shëruar nga Covid 19

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...