Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ganiu uron nxënësit për vitin e ri shkollorë

Shkup, 1 shtator, zhurnal.mk – Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu sot në ditën e parë e cila shënon edhe fillimin e vitit të ri shkollorë, me sipermarësin, Fatmir Etemi dhe deputeten dhe ish drejtoreshën e shkollës, znj.Merita Koxhaxhiku vizituan nxënësit e klasës së parë të shkollës fillore “Imri Elezi”, për të cilët dhuruan çanta dhe paisje shkollore në shenjë inkurajimi dhe mbështetje, përderisa paisje mbrojtëse si dezinficient dhe maska për të mbrojtur shëndetin e tyre.

Ganiu uron gjithë nxënësit për vitin e ri shkollorë, duke iu uruar shëndet, mbarësi dhe sa më shumë dije e njohuri të fituara.

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/posts/2645737892421529

Postime të ngjashme

Heqja e platformave në plazhet në Strugë: Për Merkon nuk janë ilegale, ASH-ja e quan mashtrim të qytetarëve

Bekim Laçi

Rishikimi i buxhetit, dyfish më shumë për qeverinë

Zekirija Haxhiu

4 raste të reja dhe 1 viktimë nga Covid

Zekirija Haxhiu

Gjykatësit me rritje të pagave prej 15% deri në vitin 2022

Zekirija Haxhiu

Shekerinska: Treguam se mund të kontribojmë si aleatë në NATO njejtë si të tjerët

Zekirija Haxhiu

Zaev – Duda: Është shumë e rëndësishme mbështetja polake për RMV-në në BE

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...