Ganiu: Vazhdojmë me krijimin e vend-parkingjeve në Çair (FOTO)

Shkup, 17 korrik – Kryetari Komunës së Çairit Visar Ganiu njofton se hapësirat në komunën e Çairit po shtohen nga dita në ditë.

 

“Pas përgatitjeve paraprake, ekipet komunale të punës filluan me shtruarjen me bekaton të vend parkingut të ri në rrugën “Strumiçka” nr.12. Kjo hapësirë do të shtojë kapacitetin e vend-parkingjeve dhe do të jetë në shërbim të qytetarëve. Vazhdojmë me krijimin e vend-parkingjeve të tjera në lagje të ndryshme të komunës sonë që duam”, – thotë Ganiu

.

Related posts

“Tingujt e Çarshisë”, Ganiu mirëpret tenorët e mirënjohur

D V

“Maqedonia e Veriut është bërë një vend i pasigurt”

D V

Uji në Shkup i sigurt dhe cilësor për pirje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More