Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Gara për 60 hetuesit e BKH, pas Yuri Kim edhe Luigi Soreca takon Aida Hajnaj

Pas hapjes së garës për 60 hetuesit e Byrosë Kombëtare të Hetimit, ka zbarkuar në BKH ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca.

Soreca po bën takim me drejtuesen e të të ashtëquajturës FBI-ja shqiptare, Aida Hajnaj.

Një ditë më parë kjo e fundit priti në zyrë bashkë me kreun e SPAK, Arben Kraja, ambasadoren e SHBA, Yuri Kim.

Postime të ngjashme

“BE po ju ndjek nga afër” Soreca: Vetëpërmbajte, shmangni dhunën

S.B.

“Ish-ushtarakë dhe ish-punonjës policie të përfshirë”, Veliu: Ja si ndodhi konflikti në Elbasan

S.B.

PS mbyll fushatën për Tiranën, Rama mesazh patronazhistëve: Asnjë frikë, prej atyre që kanë kapur alltiet e marrëzisë që të ndalin të pandalshmen

S.B.

“Krim i shëmtuar”, OSBE kërkon zbardhjen e ngjarjes së Elbasanit. Reagon edhe Presidenti Meta

S.B.

Incidentet/ Meta thirrje ndërkombëtarëve: Të jenë më parimorë dhe të reagojnë në kohë

S.B.

Rama 3 ditë para zgjedhjeve: Ndalimi i disa iftareve mbrëmë nga paramilitarët e PD një çmenduri, thirrja ime është për qetësi, durim e besim

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...