Agjencia Zhurnal.mk

Garë interesante ndërmjet BMW M2 CS, AMG A45 S dhe Audi RS3

Një garë e re shpejtësie në të cilën shohim tre makina gjermane, është bërë së fundmi

BMW e re M2 CS vjen me një ngjyrë të bardhë, Mercedes AMG A 45S me të verdhë, dhe Audi RS3 me ngjyrë të kaltër, transmeton Telegrafi.

Motori i BMW është i njëjti që ka M4, dhe është një motor me 3 litra turbo me dy turbina që jep 450 kuaj fuqi dhe 550 Nm çifte rrotulluese maksimal.

Mercedes AMG A45 S është një makinë e fuqishme e mundësuar nga një motor 2.0 që mund të japë 416 kf dhe 500 Nm çift rrotullues maksimal.

Audi ka një motor 2.5-litërsh turbo me 420 kuaj fuqi dhe 500 Nm çifte rrotulluese.

Kush e fitoi këtë garë interesante?

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...