Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Gashi: AAA dhe ASH e fitojnë Tetovën në zgjedhjet lokale

Shkup, 12 shkurt – E fitojmë Tetovën në zgjedhjet lokale. Decid kryetari i Aletrnativës, Afrim Gashi.

Ai këto komente i bëri sonte në emisionin “Policia” në Tv Globi.

“Punojmë në terren, kosolidojmë degët. Bashkë me ne edhe Aleanca për Shqiptarët punon dhe Tetova patjetër se do të fitohet. Unë e kam këtë bindje, qytetarët duan ndryshim dhe nuk duan ta shohin BDI-në nëpër komuna akoma”, tha kryetari i AAA, Afrim Gashi.

Gashi më tej tha se me ASH-në do të korrin fitore të madhe në zgjedhjet lokale.

Zgjedhjet lokale në RMV mbahen në tetor të këtij viti.

https://fb.watch/3CzEfynAuN/

Postime të ngjashme

Zjarret në Koçan janë lokalizuar, helikopterët në teren në Kostin Doll dhe Novosellani

Z H

Ndalohet tërësisht lëvizja në zonat malore

Z H

Shkupi dhe Tetova me më tepër raste aktive, Filipçe thotë se virusi u përhap nga mërgimtarët

Z H

Zaev: Solidariteti funksionon, do të kompensohen dëmet që u shkaktuan nga zjarri

Z H

Moti sot i ngrohtë me temperatura deri 42 gradë

Z H

Angellov paralajmëron gjendje krize në një pjesë të shtetit nëse ka nevojë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...