Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Gashi ka albumin e ri “Elevators” gati.

Gashi tash e disa kohë ka paralajmëruar se do të publikojë një album të ri.

Artisti me origjinë shqiptare ka punuar shumë për të dhe duket se ai po e pret me padurim publikimin, teksa ka bërë të ditur se ai ka gati 20 këngë të reja.

Së fundmi ai përmes një posti në rrjete sociale ka publikuar sekuenca nga projekti i ri muzikor.

Ajo më e veçanta sipas tij është kënga me motive kombëtare shqiptare, e cila vjen me plot ritëm dhe sigurisht do të pëlqehet edhe nga shumë fansa ndërkombëtarë.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Gashi mbetet “Amnesia” në bashkëpunim me Loud Luxury dhe Ship Wrek.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...