Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Gashi: Ne jemi LDK, këtu kemi qenë dhe këtu do të jemi

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, me anë të një mesazhi u është drejtuar atyre që po e braktisin këtë parti.

Gashi tha se LDK-ja këtu ka qenë dhe do të jetë për qytetarët dhe Republikën.

“Ne jemi LDK – këtu kemi qenë dhe këtu do të jemi, për Republikën dhe qytetarët e saj”.

Lidhja Demokratike e Kosovës ende nuk e ka zgjedhur kandidatin e saj për kryeministër.

Posted by Arben Gashi on Tuesday, December 29, 2020

Postime të ngjashme

Lista Serbe akuzon Trajkoviq: Po mbron vetëm interesat e Kurtit dhe njerëzve rreth tij

T E

Burri i Albulena Haxhiut i jep “goditjen” e fundit Fatmir Limajt: Mëso nga theqafja që ta dhanë…

T E

Vizita e Lajçak, javën e ardhshme në Ballkan për bisedimet Kosovë-Serbi

T E

Sekuestrohen dy armë zjarri në Prishtinë

T E

Gjeloshaj: Në Tuz mbretëron një ditë e qetë – të gjithë që dje ishin arrestuar, janë liruar

T E

Kurti në takim me ambasadorin britanik: Qeveria e re do të konsolidohet shpejt

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...