Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Gashi në Tiranë takon Metën

Zhurnal Ads

Tiranë, 19 tetor – Sot në vizitë zyrtare takova Kryetarin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.

Në këtë takim vëllazëror biseduam për gjendjen e shqiptarëve në rajon si dhe për thellimin e bashkëpunimit ndërshqiptar si detyrë kombëtare.

Gjithashtu e falënderova z. Meta, për bashkëpunimin e deritanishëm, i cili shfaqi gatishmërinë që të ndihmojë në fuqizimin e kësaj fryme.

Zhurnal Ads

Sot në vizitë zyrtare takova Kryetarin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.Në këtë takim vëllazëror biseduam për…

Posted by Afrim Gashi on Monday, October 19, 2020
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Tërmet 5.5 ballë godet Mavrovën në Maqedoninë e Veriut

B M

Dy të lënduar në aksidentin e rëndë para Parlamentit

T E

Wizzair suspendon 50 fluturime nga vendet e ish Jugosllavisë, më së shumti në Shkup

Z H

Ohri i mbushur me deponi të egra

T E

Zëvendësministri Ilir Hasani dhuron gjak dhe ka një porosi: Dhuroni, mos pritni!

B M

Siniçan, banorët vazhdojnë punimet për ujin e pijshëm

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...