Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Artisti i njohur me famë botërore ka lansuar projektin e ri muzikor.

 

“Sleeping On My Left”, mban titullin kënga më e re e Gashit e cila është publikuar me videoklip.

Menjëherë pas lajmit se ka publikuar një klip të ri, ai mori komente të shumta pozitive nga fansat gjithashtu edhe kënga mori pëlqime.

Ndryshe, Gashi është përkujdesur vetë për xhirimet e projektit të ri muzikor.

Kujtojmë se, “Don’t Pass on Love” është kënga paraprake nga këngëtari e cila është publikuar tri javë më parë.

Related posts

Hailey Bieber mohon kategorikisht thashethemet se Justin nuk e trajton mirë atë

Lea Muslija

Demi Rose vendos një shfaqje tunduese në rroba banje gri

D V

Sunny Hill, pushimet dhe klipi i mundshëm në Shqipëri – komenti i Dua Lipës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More