Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Gashi: Rreth 8 milionë euro janë ndarë për kulturën shqiptare kur Alternativa drejtonte Ministrinë e Kulturës

Zhurnal Ads

Shkup, 30 nëntor, Zhurnal.mk – Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi në Click Plus tha se rreth 8 milion euro janë ndarë për kulturën shqiptare kur alternativa drejtonte Ministrinë e Kulturës.

Zhurnal Ads

Rreth 8 milionë euro janë ndarë për kulturën shqiptare kur #Alternativa drejtonte #MinistrinëEKulturës, thotë #AfrimGashi

Posted by TV21 on Monday, November 30, 2020
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ndërpritet aplikimi për inverterë

T E

ASH-AAA kërkon dorëheqjen e zëvendësministrit të MPB-së, Nazim Bushi

R ZH

Shapaska: Themelohet trup me profesionistë, Siljanoska: Duhet të ketë njerëz të kualifikuar

admin

Ambasadori i Republikës së Shqipërisë, Reka uron Grubin në detyrën e re

R ZH

Pagesa e kthimit të “Vikendit pa TVSH” do të bëhet nesër dhe pasnesër

E.E.

Nga mesnata, çmime të reja të derivateve

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...