Agjencia Zhurnal.mk

“Gati lagjia e re në Fushë-Krujë për familjet që humbën shtëpitë nga tërmeti”/ Rama publikon pamjet: U hodhën themelet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga kantieri i rindërtimit nga themelet të një lagjeje në Fushë-Krujë, e cila u godit nga tërmetit i vitit të kaluar.

“MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e Rindërtimit në Fushë-Krujë, ku janë hedhur themelet e është shtruar e gjithë infrastruktura tokësore e lagjes së re, për familjet që humbën shtëpitë në tragjedinë e 26 nëntorit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...