“Gati për Shqipërinë”, Rama: Eksplorojmë së bashku mundësitë e formave të bashkëpunimit me të interesuarit

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur sesionin e 20-të të nismës ‘’Gati për Shqipërinë’’ ku është njohur me të tjerë aplikantë të interesuar për të kontribuar.

 

Me anë të një shënimi në “Facebook”, Rama bën me dije se kjo nismë mundëson njohjen e qeverisë me të interesuarit dhe eksplorimin me ta të mundësive e formave të bashkëpunimit.

“#GATIPËRSHQIPËRINË – Sesioni i Njëzetë. Vijojnë prezantimet e aplikantëve për nismën #GatiPërShqipërinë Ky cikël sesionesh online sipas fushave, na mundëson njohjen me të interesuarit dhe eksplorimin së bashku të mundësive e formave të bashkëpunimit me ta

Aplikimet bëhen në platformën e posaçme ëëë.gatipershqiperine.al #ShqipëriaeArdhmjaJonë #SkaKohëPërPushim”, shkruan Rama.

Related posts

Gazetarja e BBC-së dokumenton me video rikthimin e buzëqeshjes te fëmijët afganë në Shqipëri

D V

Vaksinim i detyrueshëm për mësuesit në Shqipëri? Reagon Drejtoria e Arsimit Parauniversitar

D V

Arrestohet marokeni 37-vjeçar pasi tentoi të kalonte nga Porti i Durrësit me dokumente të falsifikuara

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More