Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

Një gazetare është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj në Kashar të Tiranës.

Policia e Tiranës ka njoftuar se një 35-vjeçar ka renë në prangat e policisë ditën e sotme në Tiranë, i akuzuar për “Përndjekja” dhe “Heqja e paligjshme të lirisë”.

Në një njoftim për mediat, policia bën me dije se 35-vjeçari me inicialet A.K përndiqte ish-të dashurën të cilën e ka marrë edhe me forcë në mjetin e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme. /Lapsi.al

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën “Don Bosko” në Tiranë, makina përplas 4-vjeçarin

S.B.

71-vjeçari humb jetën pasi që humbi kontrollin ndaj motoçikletës

S.B.

Sanksionohen 305 motoçiklistë në gjithë territorin e vendit

S.B.

Pesë persona për pesë ditë dhunojnë një femër në Prishtinë, e detyrojnë të konsumoj substanca narkotike

S.B.

Tiranë/ Kërcënoi se do të vetëvritej, burri zbret nga godina e “Muzeut Kombëtar”

S.B.

“Taksisti” çon në pranga 4 persona! Si tentuan të arratisen dy poseduesit e 900 gr kokainë, në Durrës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...