Agjencia Zhurnal.mk

Gen, thotë ‘Larg’, kujt i dedikohet ky projekt? (Video)

Artisti shqiptarë Gentrit Gashi i njohur tashmë me emrin artistik GEN i cili jeton dhe vepron në ULM të Gjermanisë ka sjellur tashmë edhe videoprojektin e dytë të tij, një projekt shumë unik për ketë kohë në skenën muzikore.

Mirëpo, ai nuk do ndalet me kaq sepse GEN vetëm se ka filluar të bisedoj me kompani dhe producent të ndryshëm për projektin e rradhës i cili pritet të realizohet shumë shpejtë sepse muzika për tëp o merr hov të madh.

Projekti i tij eshtë publikuar para pak dite dhe po pëlqehet jashtëzakonisht shumë derisa klipi është publikuar në kompaninë më të madhe shqiptare në internet ArkivaShqip.

Për të ndjekur këngën ‘Larg’, klikoni në vazhdim:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...