Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gena ndan një pjesë nga balada e re “Si vjeshta”

Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Gena, është në përgatitje të një kënge të re.

Siç tashmë njihet për balada, ai edhe këtë herë është duke përgatitur një të tillë për stinën e vjeshtës.

I njëjti ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se së shpejti sjell këngën e re, ndërsa ndau një pjesë të klipit me publikun.

“Si vjeshta, kënga e re po vjen”, ka shkruar ai.

Fansat që ai numëron në Instagram duket se e mirëpritën këtë lajm të artistit shqiptar, pasi reagimet e tyre ishin nga më të ndryshmet.

Gena ndërkohë që nga korriku nuk ka qenë aktiv me ndonjë projekt tjetër muzikor.

Ai i fundit mbetet “Trëndafili Im”, i cili tanimë ka marrë miliona klikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...