Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Genc Prelvukaj ka një datë të re për këngën “Mungon”

Genci tregoi datën e këngës së re.

Genc Prelvukaj ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor me titull “Mungon”.

Kënga ishte planifikuar të publikohet më 1 nëntor, por përmes postimit të fundit, artisti njoftoi se kënga lansohet nesër (e enjte).

“Mungon” Neser ne oren 12:00″, ka shkruar këngëtari në Instagram.

Projekti në fjalë është pjesë e albumit të ri të Genc Prelvukajt “Gentivs II”, i cili do të publikohet që nga ky muaj.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...