Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Genc Prelvukaj publikon këngën e re “Hiena”

Reperi i popullarizuar shqiptar, Genc Prelvukaj, ka publikuar këngën e radhës nga albumi i ri “Gentivs II”.

Ky njëherësh është projekti i nëntë, të cilën e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

“Hiena” mban titullin kënga dhe siç është cilësuar nga vet artisti është më ndryshe ngase jemi mësuar.

“Është publikuar tani. Premierë. Sapo u publikua. Një këngë ndryshe prej meje. E keni në YouTube, ose në link-un në biografi”, ka shkruar Prelvukaj.

Këngën e plotë tashmë e gjeni në kanalin zyrtar të ‘Black Fish Entertainment’ në YouTube.

Teksti dhe producimi u realizua nga Genci, gjersa projekti po ashtu është punuar në studion e tij ‘Black Fish Entertainment’.

“Sa here”, “Ditë e natë”, “Hajde t’i kthejmë”, “Maskë” – janë disa nga hitet e mëparshme të Prelvukajt të albumit “Gentivs II”.

Postime të ngjashme

Miftaraj ia numëron pozitat kryesuesit të ri të Këshillit Gjyqësor

Dafina Vidishiqi

Ministrja britanike pas takimit me Lajçak: Do të punojmë për të siguruar një marrëveshje gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi

Dafina Vidishiqi

Sondazhi nga Pyper: Mbi 65% e qytetarëve mendojnë se propozimi për shkarkimin e Bordit të RTK-së ishte i nevojshëm

Dafina Vidishiqi

Musliu: Tash e tre muaj mungon insulina në Kosovë, MSh të marrë veprime konkrete

Dafina Vidishiqi

Çitaku: Thaçi më propozoi që ta zëvendësoj në postin e presidentit

Dafina Vidishiqi

BIK këtë vit vazhdon traditën e therjes së kurbanit, çmimi do të jetë 120 euro

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...