Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Gent Cakaj viziton sot Kosovën, do të nënshkruhen tri marrëveshje

Zhurnal Ads

Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme i Republikës së Shqipërisë, Gent Cakaj sot do të jetë për një vizitë në Kosovë, ndërsa do të nënshkruhen tri marrëveshje.

Ai do të pritet nga Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla.

Pjesë e këtij takimi do të jenë edhe përfaqësuesit e shqiptarëve të Luginës së Preshevës, ndërkaq pas takimit zyrtarë, do të nënshkruhen tri marrëveshje nga pjesëmarrësit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shpend Ahmeti: Deputetët morën 2 milionë euro paga në kohë pandemie

D XH

Përfundojnë festat, mërgimtarët fillojnë të marrin rrugën për diasporë

T E

Trajkoviq: Marrëveshja e Uashingtonit, tërmet politik për Vuçiqin

admin

Projektligji për rimëkëmbjen ekonomike sot në votim në Kuvend

S.B.

“Ejani në shesh”- Shqiptari nga Hasi shpërndanë bukë falas për të prekurit e tërmetit në Kroaci

T E

Zëdhënësi i VV-së: Kurti nuk është anti-amerikan

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...