Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Genta Ismajli befason në një fotografi të publikuar krah Huseyin, merr vëmendje me dukjen natyrale

Ata gjatë vitit të kaluar kanë qenë ndër çiftet më të përfolura.

Fjala është për këngëtaren e njohur Genta Ismajli dhe partnerin e saj turk, Huseyin Usta, të cilët u komentuan në masë të madhe për romancën e jetën luksoze në mes të Zvicrës, Turqisë dhe Kosovës.

Të njëjtit duket se po kalojnë një periudhë të mirë së bashku, ndërsa dedikimet e imazhet e përbashkëta nuk mungojnë në rrjete sociale.

Ismaili kësaj radhe ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet krah të dashurit dhe tërësisht pa grim.

Artistja nga Gjilani merr vëmendje me dukjen natyrale, kurse vjen më ndryshe e befason me këtë pamje.

Genta dhe Huseyin e zyrtarizuan lidhjen në vitin 2019, gjersa planifikojnë edhe për një dasmë.

Postime të ngjashme

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

Kim Kardashianin e merr gjumi në sallon të bukurisë, parukieri i saj publikon fotografinë e yllit duke fjetur teksa ajo grimohej

S.B.

Rita Ora mahnit me pamjen në promovimin e koleksionit të këpucëve të reja

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...